У другий день загальнообласної жалоби за полеглими захисниками, як і напередодні, у Хусті на Майдані Незалежності було багатолюдно. Віддали шану військовим 128-ї ОГШБр та запалили лампадки пам’яті представники влади, військові, громадськість тощо. А опісля священнослужителі відслужили поминальну панахиду.
Про це інформує міськрада.
Нагадаємо, п’ятниця, 3 листопада, стала чорним днем для Закарпаття. У селі поблизу лінії фронту на Запоріжжі росіяни вдарили по військових 128 окремої гірсько-штурмової бригади. Про загиблих і поранених заявили у Мінборони і в управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ наступного дня.
У бригаді повідомили кількість загиблих внаслідок удару російської ракети – 19 бійців. Серед них – і хустянин Едуард Марко, фото якого біля пам’ятного знаку на центральній площі Хуста.
Вічна пам’ять Загиблим!
У Хусті вшанували пам’ять загиблих військових 128-ої бригади
Reviewed by Новини
on
листопада 08, 2023
Rating:
![У Хусті вшанували пам’ять загиблих військових 128-ої бригади](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjkIrPd0tK0hLRh71BBYHpLaA3JAKg2pqpuBiA_9MIdwvr6FJq09MUkvE4oO4UTW54RCj6RvuBMlR00W4Z8PXovzwhLVfW4v8pbhW7EPYiu63xGo-5pQ4wYm3nh_sYHbfxM0b24QB8_qT-pCGpN2-YHDcRhqnmcybarqYnN1Qarv3T1YknLUFAIh0EDgWM/s72-c/%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%B8%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BA.jpg)
Немає коментарів: