В Ужгороді проведуть дводенний підтримуючий тренінг для переселенців "Стійкість під час війни"

 
В умовах невизначеності дуже важливо відстежувати свій особистий стан та відновлювати ресурси, аби повернутися до життя та планувати майбутнє.
Саме тому програма «Єднання заради дії» запускає дводенні підтримуючі тренінги «Стійкість під час війни» для ВПО (від 30 років). Під час цих заходів ви зможете отримати навички та знання, які допоможуть вам легше пережити травматичний досвід, навчитись розуміти й регулювати свій емоційний стан та краще розуміти оточуючих вас людей. Вправи допоможуть налагодити зв'язок з собою, покращити розуміння своїх потреб, а також відновити можливість планувати майбутнє та пропрацювати свій ресурсний стан. Реєстрація за посиланням:  https://forms.office.com/r/cpWz70ucWn
Детальну інформацію про час та місце проведення буде повідомлено зареєстрованим учасникам на електронну адресу. Після реєстрації перевіряйте, будь ласка, пошту, яку ви вказали в анкеті. За результатами тренінгу учасники та учасниці також отримають необхідні навички та знання та зможуть створювати власні групи самопідтримки для підтримки один одного.
Тренінги проводитимуться в 7 громадах. 
В Ужгороді тренінг відбудеться 10.08.2022-11.08.2022
Програму «Єднання заради дії» втілює в життя IREX в Україні у партнерстві з БФ «ССС» за підтримки Державного департаменту США. «Єднання заради дії» - це дворічний проєкт, який націлений об'єднати ВПО, членів громади, представників уряду та ЗМІ та надати всебічну підтримку для розробки місцевих та національних планів інтеграції ВПО та стабілізації ситуації в Україні.
В Ужгороді проведуть дводенний підтримуючий тренінг для переселенців "Стійкість під час війни"
В Ужгороді проведуть дводенний підтримуючий тренінг для переселенців "Стійкість під час війни" В Ужгороді проведуть дводенний підтримуючий тренінг для переселенців "Стійкість під час війни" Reviewed by новини on липня 27, 2022 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.