За незаконне придбання фальсифікованих сигарет для подальшого продажу закарпатець має сплатити 85 тис грн штрафу

 
Суд визнав жителя Рахівського району винним у незаконному придбанні, зберіганні та транспортуванні з метою збуту підакцизних товарів (ч. 1 ст. 204 КК України).
Він повинен буде сплатити 85 тис. грн штрафу.
Під час судового розгляду доведено, що обвинувачений придбав на території Волині 16 тис. пачок сигарет без марок акцизного податку. При цьому законодавство України передбачає обов’язкову їх наявність для тютюнових виробів, які реалізуються. У подальшому чоловік планував збувати товар місцевому населенню на Рахівщині.
У травні минулого року, саме при транспортуванні фальсифікованих сигарет до свого місця проживання, чоловіка на мікроавтобусі «Volkswagen Transporter» викрили співробітники обласних управлінь ДФС і СБУ неподалік с. Лазещина. У подальшому на транспортний засіб і тютюнові вироби було накладено арешт. Останні ж підлягають конфіскації і знищенню після набрання вироком законної сили, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.
За незаконне придбання фальсифікованих сигарет для подальшого продажу закарпатець має сплатити 85 тис грн штрафу
За незаконне придбання фальсифікованих сигарет для подальшого продажу закарпатець має сплатити 85 тис грн штрафу За незаконне придбання фальсифікованих сигарет для подальшого продажу закарпатець має сплатити 85 тис грн штрафу Reviewed by новини on липня 07, 2022 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.