Під Ужгородом діти на "блокпості" зібрали 12 тис. грн на авто для ЗСУ

 
Під Ужгородом діти влаштували блокпост і зібрали за три дні понад 12 тисяч гривень на авто для ЗСУ, гроші передали письменнику Андрію Любці.Під Ужгородом діти на "блокпості" зібрали 12 тис. грн на авто для ЗСУ (ФОТО, ВІДЕО)Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомив сам письменник і волонтер Андрій Любка.
"Діти продовжують передавати мені гроші на автівки для армії. 10-річний Денис із друзями й подругами організував у Горянах "блокпост" - діти збирали кошти на ЗСУ (відеосюжет про це додам у коментарі). Ініціативу підтримав настоятель храму Горянська Ротонда отець Богдан Савула, заохотивши дорослих проїжджати блокпост і здавати діткам гроші. У підсумку вийшло за три дні зібрати 12 670 грн!" - написав він.
Любка подякував дітям за ініціативу і зазначив, що "класне покоління в нас росте - українці!"
Раніше письменник повідомляв про 9-річну дівчинку Ліду з Ужгорода, що подарувала йому 3000 гривень та 50 євро зі свого дня народження.
Як повідомлялося раніше, письменник Андрій Любка став волонтером, він купує автомобілі для підрозділів Збройних Сил України та Територіальної оборони.
x
Під Ужгородом діти на "блокпості" зібрали 12 тис. грн на авто для ЗСУ Під Ужгородом діти на "блокпості" зібрали 12 тис. грн на авто для ЗСУ Reviewed by новини on липня 31, 2022 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.