В Закарпатті буде створено Інтеграційний хаб

 


Це платформа спільних дій, простір для соціальної згуртованості громадянського суспільства з постраждалих та приймаючих громад. Він об’єднає локальні та переміщені громадських організації які приїхали до Мукачева з постраждалих міст:, Костянтинівки, Покровська, Сєверодонецька, Кремінного, Луганська, Києва та інших міст.

Сьогодні з громадськими активістами та організаціями зустрілися представники місцевої влади, керівник Центру громадськості та національних культур Олександр Галай, керівниця компонентна з громадської з громадської безпеки та соціальної згуртованості Програми ООН із відновлення та розбудови миру Федеріка Діспенца, радниця-уповноважена Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна, а також представники Закарпатської обласної військової адміністрації.

Інтеграційним хаб діятиме в Центрі громадськості та національних культур, що на Площі Кирила і Мефодія 30. Проєкт реалізують за підтримки ООН, у межах Програми із відновлення та розбудови миру та фінансової підтримки Європейського союзу. За даними проведених опитувань Закарпаття прийняло понад 400 000 переселенців, 30% з них залишались без житла, будинки зруйновані.

Громадські активісти та організації усієї України об’єднаються аби допомогти українцям, які були змушені покинути свій дім через війну та громадам, що стали для них прихистком.

В Закарпатті буде створено Інтеграційний хаб В Закарпатті буде створено Інтеграційний хаб Reviewed by Новини on червня 05, 2022 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.