80 тисяч тонн гуманітарної допомоги надійшло в Україну через митні пости на Закарпатті Найбільшу кількість вантажів гуманітарної допомоги за вказаний період переміщено через митні пости, що на кордоні з Угорщиною (34,3 тис тонн), через українсько-словацький кордон – 31,2 тис тонн, українсько-румунський – майже 9,5 тис тонн.

Найбільший обсяг товарів гуманітарної допомоги через пункти пропуску Закарпатської митниці ввезено з Італії, Словаччини, Німеччини, Угорщини та Чехії.

Найчастіше серед вантажів гуманітарної допомоги були продукти харчування, засоби гігієни, одяг та взуття. Також для потреб Збройних Сил України та правоохоронних органів донори передали понад 2300 автомобілів підвищеної прохідності та спеціального призначення (швидкі допомоги, пожежні автомобілі тощо).

Наразі митні формальності з оформлення вантажу гуманітарної допомоги займає до 20 хвилин, повідомляє пресслужба Закарпатської митниці.

80 тисяч тонн гуманітарної допомоги надійшло в Україну через митні пости на Закарпатті 80 тисяч тонн гуманітарної допомоги надійшло в Україну через митні пости на Закарпатті Reviewed by новини on червня 17, 2022 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.