До Закарпаття переїхало підприємство з виготовлення активаторів води "Жива вода". Акційна ціна - 599грн.

 

 До Закарпаття переїхало підприємство з виготовлення активаторів води "Жива вода". Акційна ціна - 599 грн.


Всі ми звикли до того, що це лікування прийом таблеток, похід до лікаря, загалом, малоприємне заняття. Але є спосіб набагато простіше, більш того він настільки природний і безпечний для нашого організму, що робить його просто унікальним і не можна порівняти ні з чим.
ПРИЛАД ЖИВА І МЕРТВА ВОДА АБО ЯК ЙОГО ЩЕ НАЗИВАЮТЬ, АКТИВАТОР ЖИВОЇ ТА МЕРТВОЇ ВОДИ
Активована вода має властивості, максимально наближеними до властивостей рідин нашого організму, наприклад, крові або лімфи. Цей факт робить її незамінним помічником в боротьбі з багатьма недугами, оскільки організму не потрібно витрачати додаткову енергію на її переробку, вона відразу ж починає приймати участь в процесі життєдіяльності.Воду, отриману за допомогою активаторів живої та мертвої води, використовують у птахівництві, тваринництві, бджільництво, садівництво, в побуті і для гігієнічних цілей.
Жива і мертва вода – це результат електролізу. Її отримують за допомогою спеціальних апаратів, які наділяють рідина позитивним або негативним електричним потенціалом. При цьому одержувана жива вода (з від'ємним потенціалом) має більш лужну структуру, і володіє загоюючими властивостями, мертва (позитивно заряджена) вода має кислу структуру, і володіє дезінфікуючими властивостями.
Також доведено, що в процесі електролізу істотно поліпшується якість рідини – видаляються шкідливі домішки і хімічні сполуки, хвороботворні бактерії, мікроби, грибки. Офіційна наука визнала, що вода, яка отримала в процесі електролізу негативний редокс-потенціал, тобто жива вода, що володіє високими імуностимулюючими, регенеруючими і дезінтоксикаційними властивостями, тобто означають, що вона може з успіхом застосовуватися для лікування безлічі захворювань.
А що ж вода мертва? Її характеристики теж не піддалися сумніву, адже розчин аноліта завдяки своїй антибактеріальної активності вже рятував сотні людей від гниючих ран і пролежнів.Важко визначити, який з розчинів актированной води важливіше для здоров'я людини, адже і католіт і аноліт — немов дві половинки єдиного цілого — ліки, створеного самою природою.
                                                                                           
ВІД ЯКИХ ХВОРОБ ДОПОМОЖЕ ПОЗБУТИСЯ ПРИЛАД ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ЛІКУВАЛЬНОЇ ВОДИ?

Головні болі (проходять менше, ніж за годину).

Гіпертонія, гіпотонія (тиск нормалізується протягом доби).

Болі в суглобах (зникають протягом доби).

Ангіна, грип (одужання на 3-й день).

Алергія, діатез (проходять через 2-3 дні).

Герпес (на 2-й або 3-й день).

Гельмінтоз (позбавлення від паразитів – від двох днів).

Шкірні захворювання (в залежності від складності недуги, від двох днів).

Гнійні рани (менше, ніж за тиждень).

Хвороби сечостатевої системи (помітне поліпшення з перших днів застосування).

Гепатит, холецистит, гастрит, коліт (помітне поліпшення з перших днів застосування).

Аденома передміхурової залози (результат можливий на 8-у добу застосування).

А також профілактика багатьох інших захворювань: безсоння, ГРЗ в період епідемії, зміцнення нервової системи і т. д.

Більш детально про прилади можна дізнатись за посиланням - Жива вода або за тел: (096)2172035

До Закарпаття переїхало підприємство з виготовлення активаторів води "Жива вода". Акційна ціна - 599грн. До Закарпаття переїхало підприємство з виготовлення активаторів води "Жива вода". Акційна ціна - 599грн. Reviewed by новини on червня 28, 2022 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.