Волонтерську допомогу у Руху підтримки закарпатських військових вилучили через підозру в торгівлі гуманітаркою


 Вдень з 25-го травня до 7-ї ранку 26-го травня у офісі "Руху підтримки закарпатських військових" провели обшуки. За словами волонтерки Руху Галини Ярцевої, правоохоронці вилучили коробки з допомогою через підозру у торгівлі гуманітарним вантажем. З цими звинуваченнями вона не погоджується.

Інформацію про обшуки у офісі волонтерів вночі 25 травня повідомили на сторінці "Руху підтримки закарпатських військових" у Facebook. За словами волонтерки організації Галини Ярцевої, обшуки завершили о 7-ій ранку. Наразі волонтери відновили свою роботу. Самі обшуки Галина Ярцева назвала незаконними.

"В нас вилучили все. В нас вилучили документи, комп'ютери, телефони, всю допомогу, все те, що ми купили в Європі. В нас порожні склади...До останньої пляшки води. Ми не будемо зупинятися допомагати військовим", — розповіла Галина Ярцева.

За словами волонтерки, обшуки припинили о 7-ій ранку 26 травня. Факт проведення обшуків у офісі Руху Суспільному підтвердили речники у Закарпатській обласній прокуратурі та СБУ області. Однак, деталей щодо справи наразі не повідомляють.

Волонтерка "Руху підтримки закарпатських військових" Галина Ярцева розповіла кореспондентці Суспільного, що коробки з допомогою військовим правоохоронці вилучили під час обшуку, через підозру в торгівлі гуманітарним вантажем. Волонтерка не погоджується зі звинуваченнями.

Рух підтримки закарпатських військових виник у травні 2014 року, після вторгнення Росії в Україну. Волонтери Руху організовують тематичні заходи, на яких збирають кошти для підтримки закарпатських військових із різних військових формувань.

Волонтерську допомогу у Руху підтримки закарпатських військових вилучили через підозру в торгівлі гуманітаркою Волонтерську допомогу у Руху підтримки закарпатських військових вилучили через підозру в торгівлі гуманітаркою Reviewed by новини on травня 26, 2022 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.