Під час пошуку в горах Закарпаття заблукалих туристів рятувальники виявили тіло чоловіка

 
Перше повідомлення надійшло до Служби порятунку о 07:05. Йшлося про групу з 7 осіб включно з провідником, які потребують допомоги. Їх розшуками займалися рятувальники спільно з прикордонниками. Останні виявили людей у закинутому будинку лісника на полонині Лисича. Рятувальники транспортували громадян до с. Ділове та передали працівникам прикордонслужби.
Того ж ранку, о 09:40, надійшов дзвінок стосовно батька й сина (жителі м.Київ), які вийшли в гори напередодні й відтоді не виходили на зв’язок із родичами. Останнім відомим місцем перебування людей була полонина Струнга. Однак там рятувальники не виявили слідів заблукалих. 
Уже вночі волонтери знайшли сина з ознаками обмороження ніг на румунській стороні. Також під час проведення пошуків було виявлено тіло чоловічої статі. Наразі вирішується питання їхнього транспортування на територію України.

Під час пошуку в горах Закарпаття заблукалих туристів рятувальники виявили тіло чоловіка Під час пошуку в горах Закарпаття заблукалих туристів рятувальники виявили тіло чоловіка Reviewed by новини on квітня 06, 2022 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.