На Закарпаття евакуюють підприємства з гарячих точок. Наразі подали заяви про перенесення компаній 140 платників.
11 підприємств з різних регіонів України, де йдуть бойові дії, розпочали роботу на Закарпатті. Загалом, остаточно прийняли рішення про евакуацію в Закарпатську область 40 платників. 9 із них наразі знаходяться в регіоні та розпочинають роботу. Ще 20 в дорозі.
Місця їх розміщення вже визначені.
Лідером серед евакуйованих підприємств, що вже приступили до виробничої діяльності, є галузь IT-технологій – близько 10 компаній.
Андрій та Марія, співробітники однієї з таких, приїхали до Ужгорода з Харкова 10 березня. Найбільша IT-компанія в Україні переїхала в Ужгород з перших днів війни. До цього тут віддалено працювали 20 спеціалістів. Наразі близько 150 працівників з різних регіонів переїхали до обласного центру Закарпаття. Зараз в новому офісі триває ремонт. Наступного тижня планують відкриття. На підприємстві працює близько 14 тисяч працівників з різни куточків України.
З перших днів війни компанія розпочала евакуацію своїх співробітників до безпечних регіонів. 150 працівників переїхали до Ужгорода. З регіонів, де ведуться бойові дії, організовували трансфери до безпечних міст, або закордон. В усіх офісах розгортали шелтери, де люди могли безпечно та комфортно перебувати. Забезпечували матрацами, їжею, душем, та їжею.
Закарпатська ОВА активно сприяє процесу евакуації підприємств в область. Ведуть діалог з бажаючими перемістити свої виробничі потужності, шукають відповідні місця, ведуть комунікацію з місцевим бізнесом та вивчають їх можливості, сконтактовують об’єкти господарювання. В базі даних знаходиться майже 500 локацій на території Закарпаття, де можна розмістити нові підприємства.
В області готові приймати різні підприємства, окрім тих, що можуть зашкодити навколишньому середовищу. Загальна кількість платників, які подали заяви про евакуацію на Закарпаття – 140. Остаточно вирішили перенести свої виробничі потужності 40 фірм.
Найактивніше евакуюються в місто Ужгород, Мукачево та Берегово
40 фірм обрали Закарпаття для перенесення своїх виробництв
Reviewed by новини
on
березня 29, 2022
Rating:
Немає коментарів: