Двох закарпатців судитимуть за незаконне переправлення групи мігрантів до ЄС

 
Двох закарпатців судитимуть за незаконне переправлення групи мігрантів до ЄС (ФОТО)Крім того, одному з обвинувачених інкриміновано ще й незаконне зберігання боєприпасів (ч. 1 ст. 263 КК України).
За даними слідства, на початку липня 2021 року чоловіки сприяли незаконному переправленню семи громадян Сомалі на територію ЄС в обхід пунктів пропуску. Вони провели мігрантів лісистою місцевістю до українсько-польського кордону, надаючи вказівки для подальшого його перетину і забезпечуючи продуктами харчування. Сомалійців виявили і затримали польські прикордонники неподалік с. Устшики-Гурне, на відстані близько 10 км від кордону.
Під час санкціонованого обшуку в помешканні одного з обвинувачених правоохоронці виявили й ручну гранату РГД-5. Чоловік зберігав боєприпаси без відповідного дозволу у підсобному приміщенні свого будинку.
Досудове розслідування здійснювали слідчі Головного управління Нацполіції в Закарпатській області за оперативного супроводу співробітників відділу міграційної поліції, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.
Скеровано до суду обвинувальний акт щодо двох жителів с. Забрідь Ужгородського району за фактом незаконного переправлення групи осіб через державний кордон (ч. 2 ст. 332 КК України).
x

Двох закарпатців судитимуть за незаконне переправлення групи мігрантів до ЄС Двох закарпатців судитимуть за незаконне переправлення групи мігрантів до ЄС Reviewed by новини on січня 25, 2022 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.