Десятки тонн спирту, тисячі пляшок, "акцизки" та етикетки: на Закарпатті виявили підпільний спиртзавод

 

В рамках кримінального провадження за ст. 199 ККУ, порушеного за матеріалами оперативного підрозділу Чопського прикордонного загону, з 15 по 17 грудня в Ужгородському районі було проведено низку обшуків.

Десятки тонн спирту, тисячі пляшок, "акцизки" та етикетки: на Закарпатті виявили підпільний спиртзавод (ВІДЕО)

Слідчі дії проводилися за адресами проживання фігурантів даної справи оперативними співробітниками Чопського загону і спецпідрозділу «ДОЗОР» під процесуальним керівництвом Перечинського відділу Ужгородської окружної прокуратури із залученням представників слідчого відділення НП №1 Ужгородського  РУП ГУНП в Закарпатській області.


За результатами проведених заходів правоохоронцями було вилучено ємності з етиловим спиртом та контрафактні алкогольні вироби, з підробленими марками акцизного податку, загальним об’ємом близько 35 000 літрів. Крім алкоголю правоохоронці виявили кустарні лінії для його виготовлення, тисячі підроблених акцизних марок, етикетки різних брендів та десятки тисяч одиниць порожньої тари.


Слідчі дії завершено, виявлені товари вилучено встановленим порядком.

Десятки тонн спирту, тисячі пляшок, "акцизки" та етикетки: на Закарпатті виявили підпільний спиртзавод Десятки тонн спирту, тисячі пляшок, "акцизки" та етикетки: на Закарпатті виявили підпільний спиртзавод Reviewed by новини on грудня 20, 2021 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.