Ужгород відібрали як одну з трьох пілотних громад для розвитку туризму, креативних та крафтових індустрій
Діалог ключових партнерів у сфері розвитку туризму, креативних ремесел та креативних індустрій міста Ужгорода проходив напередодні в обласному центрі Закарпаття.
![Ужгород відібрали як одну з трьох пілотних громад для розвитку туризму, креативних та крафтових індустрій (ФОТО)](https://zakarpattya.net.ua/postimages/news/2021/12/266760394_2098398040322729_2091361865149064642_n.jpg)
Спілкувалися спочатку в Ужгородській міській раді, а в другій половині дня – у малому залі засідань Вченої ради УжНУ, учасники з інших міст доєднувалися онлайн.
Підписали також меморандум про співпрацю Ужгородської міської ради з німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH для втілення проєкту з розвитку туризму, креативних та крафтових індустрій за програмою «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку фінансує спільно Європейський Союз та уряд Німеччини.
Ужгород відібрали як одну з трьох пілотних громад для розвитку туризму, креативних та крафтових індустрій
Reviewed by новини
on
грудня 16, 2021
Rating:
Немає коментарів: