В Ужгороді судитимуть експосадовця міськради, що спричинився до продажу землі біля облмуздрамтеатру

 

За даними слідства, посадовець організував проведення земельних торгів та подальший продаж з аукціону трьох земельних ділянок, начебто вільних від забудови. Фактично ж на них розташований декоративно-бризкальний басейн, що є невід’ємною частиною комплексу Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру.


Формуючи лот, обвинувачений порушив ряд законодавчих вимог і не перевірив можливість включення цих земель до переліку об’єктів комунальної власності міста, що підлягають продажу, а також проігнорував заборону проведення аукціонів щодо земель, які використовують підприємства у сфері культури та мистецтва, та вимоги містобудівної документації.


Унаслідок дій посадовця державі в особі Закарпатської обласної ради завдано понад 1,1 млн грн збитків.


Досудове розслідування здійснювали слідчі Головного управління Нацполіції в Закарпатській області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР Нацполіції.


Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

В Ужгороді судитимуть експосадовця міськради, що спричинився до продажу землі біля облмуздрамтеатру В Ужгороді судитимуть експосадовця міськради, що спричинився до продажу землі біля облмуздрамтеатру Reviewed by Новини on листопада 03, 2021 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.