Seo Services

"Конкуренти"-розробники індустріального парку у Солотвині подали на тендер спільні документи

 

Компанії-конкуренти, які брали участь у тендері на розробку концепції індустріального парку «Марамуреш» у Солотвині, пов’язані між собою: учасники тендеру ТОВ «Індастріал менеджмент компані» та ТОВ «Дельта лізинг» подали довідки, які були створені на одному комп’ютері. Крім того, документи компанії «Дельта лізинг» завантажувала на сайт піарниця Індастріал менеджмент компані». Про це повідомляє видання Наші гроші. Львів.


За інформацією журналістів, Солотвинська селищна рада замовила послуги з розробки концепції індустріального парку вартістю 276 тис. грн у ТОВ «Індастріал менеджмент компані». Єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Дельта лізинг».


Переможець тендеру повинен надати послуги з розробки «технічної та архітектурної концепції індустріального парку»: комплексний аналіз земельної ділянки, транспортної доступності та дорожнього сполучення, топографічних та геологічних умов ділянки, прилеглої забудови. Підрядник має сформувати бізнес-концепцію індустріального парку, його фінансову модель та виконати концептуальний дизайн проекту. Йдеться про земельну ділянку у 33 га.


«Попри те, що компанії знизили свої початкові пропозиції під час аукціону, виявилось, що значна кількість довідок конкурентів має одного автора – «Valera». Водночас таким є ім’я директора «Індастріал менеджмент компані» – Валерій Кирилко. Серед документів селищної ради на тендері не було файлів, де автором є «Valera», натомість один із додатків був створений «Валерієм Кирилком». Це означає, що селищна рада використала документ, створений на комп’ютері переможця закупівлі», – зазначається у матеріалі журналістів.


До того ж, за даними Prozorro, документи «Дельта Лізинг» завантажувала Олена Дятловська, яку нещодавно представили як члена компанії, керівницю Департаменту маркетингу і PR «Індастріал менеджмент компані».


Директор ТОВ «Індастріал менеджмент компані» Валерій Кирилко повідомив журналістам, що Дятловська працює в головному офісі, і йому нічого невідомо про те, хто вантажив документи його конкурента, із цією компанією він теж не знайомий. Щодо його імені у файлі замовника, то селищна рада ймовірно використала шаблон, який він розсилав ще працюючи в іншій компанії.


Як зазначається у матеріалі Наші гроші. Львів, ТОВ «Індастріал менеджмент компані» зареєстрували 23 лютого 2021 року. А вже як досвід на тендері фірма показала угоду, укладену через два дні після цього, 25 лютого. Це перша перемога компанії в тендерах на порталі публічних закупівель Prozorro. Власником фірми є Руслан Тимощук (80%) і польська фірма «Альпіна Технолоджі» (20%). Згідно з протоколом зборів товариства, інтереси «Альпіна Технолоджі» представляв екс-депутат Київської облради Олег Чернецький. На сторінці фірми у Facebook його представляють керуючим партнером «Індастріал менеджмент компані».


ТОВ «Дельта Лізинг» одночасно зі зміною назви на «Інвестпрофіконсалтинг» змінило і засновника: замість кіпрської фірми «Готчер лімітед» засновницею стала Валерія Пономарчук. «Дельта Лізинг» хоч і не перемагала в тендерах, але через неї брала в лізинг поїзди «Укрзалізниця». А ще раніше, за даними аналітичної системи YouControl, фірма називалась «Крайміан холдінг» і «АБВ-опт».

"Конкуренти"-розробники індустріального парку у Солотвині подали на тендер спільні документи "Конкуренти"-розробники індустріального парку у Солотвині подали на тендер спільні документи Reviewed by Новини on жовтня 13, 2021 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.