Seo Services

120 учнів з 15 шкіл мукачівської громади посвятили у "Джури" в замку "Паланок"

 

У джури посвятили 12 жовтня школярів мукачівської громади. Взяли участь у посвяченні 120 учнів та учениць із 15 шкіл, — розповів Суспільному організатор Владислав Швець.

120 учнів з 15 шкіл мукачівської громади посвятили у "Джури" в замку "Паланок" (ФОТО, ВІДЕО)

За його словами, захід приурочили до Дня захисника та захисниці України, яке святкують 14 жовтня. Провели захід у замку "Паланок".


Розпочався захід об 11 годині в замку "Паланок" молитвою за живих та полеглих захисників і захисниць України. Після молитви учні вирушили до внутрішнього двору замку, де промовили присяга. Після цього кожен рій виголошував своє представлення.


Євген Бондаренко розповів: прапор шили усією командою.


"На нашому прапорі зображений козак, який символізує нашу силу та честь, непокірність, волю, нашу незламність", — сказав Євген Бондаренко.


Склав присягу Артем Білинець. Хлопець розповів: його змалку вчили любити Батьківщину.


"Мене в сім’ї навчали бути патріотом, я хочу багато зробити для України і старатися зробити її краще".


У джури юнаків посвячували ще у часи козацтва, — розповів організатор заходу Владислав Швець.


"Джура — це перехід юнака від козачка до воїна. Джурів вчили старі характерники, які готували до козацького лицарства. Це започатковуємо, як постійну традицію, яка має стати Всеукраїнською", — сказав Владислав Швець.


Тривав захід посвяти у "Джури" у мукачівському замку "Паланок" півтори години.

120 учнів з 15 шкіл мукачівської громади посвятили у "Джури" в замку "Паланок" 120 учнів з 15 шкіл мукачівської громади посвятили у "Джури" в замку "Паланок" Reviewed by Новини on жовтня 13, 2021 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.