Однією з основних причин, з якою ужгородці звертаються в Європейський суд з прав людини, є порушення їхнього права на мирне володіння власним майном
Чотири роки поспіль Україна займала третє місце серед країн в Європейському суді з прав людини і входила у топ-3 країн, з якими найчастіше судяться в Європейському суді з прав людини. В цьому році кількість таких звернень трошки знизилась і Україна опинилася на четвертому місці в цьому ганебному рейтенгу. Велика частина звернень громадян були позовами, пов’язаними з Російською Федерацією.
Однією з основних причин, з якою ужгородці звертаються в Європейський суд з прав людини, є порушення їхнього права на мирне володіння власним майном
Reviewed by Новини
on
вересня 06, 2021
Rating:
![Однією з основних причин, з якою ужгородці звертаються в Європейський суд з прав людини, є порушення їхнього права на мирне володіння власним майном](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh8L8EKGGeSqAZdDwHGL4SfmTh6rfx6qJz4P01XwiBoWNxsSgISfxE72JlrHdIh-1eSWY-zGt-rt8HbqQo5FoiCtbrkxZTk8QBLOTCEJF4NK8H_oUEphhr-bzcKO3dwUHEY_sIZ5vpVwwU/s72-c/%25D0%25B5%25D1%2581%25D0%25BF%25D0%25BB.jpg)
Немає коментарів: