Електронна черга перетину кордону для вантажівок запрацює на закарпатських КПП "Тиса" та "Ужгород" до кінця 2021 року

 
Пілотний проєкт передбачає встановлення необхідного обладнання та облаштування сервісних зон на двох КПП краю – «Ужгород» та «Тиса», аби зменшити черги вантажівок. «Електронна черга перетину кордону» для вантажівок до кінця 2021року запрацює на двох закарпатських КПП «Ужгород» та «Тиса».

Меморандум про співпрацю для надання міжнародної технічної допомоги підписали між Закарпатською ОДА, посольством Естонії в Україні та компаніями «GoSwiftOU» і «Укрінтератосервіс». Завдяки пілотному проєкту час простою вантажівок скоротиться до кількох годин проти двох – трьох днів, як це було раніше на КПП «Ужгород» і «Тиса». Крім того, забезпечать інфраструктру: зони очікування з вай-фаєм, облаштують санітарні зони з туалетом і душовими для гігєни, крамниці.

Досвід Естонії ляже в онову реалізації ідеї.150 тисяч євро – вартість Пілотного проєкту для Естонської сторони, частка України, включаючи залучення бізнесу – ще обраховується. Уся технічна підтримка – за естонською компанією «GoSwiftOU». А практичною реалізацією займатиметься державне підприємство «Укрінтератосервіс».

Варто додати, сервіс буде платним для водіїв вантажівок – від 2 до 15 євро. Це за бронь черги, інформаційна підтримка, стоянка, охорона, гігієна, збір побутових відходів тощо. Якщо ціна не влаштовує, доведеться скористатися іншим пунктом пропуску. Крім того, запровадження електронної системи мінімізує черги до кордону, але фактично не вплине на час проходження КПП.

Електронна черга перетину кордону для вантажівок запрацює на закарпатських КПП "Тиса" та "Ужгород" до кінця 2021 року Електронна черга перетину кордону для вантажівок запрацює на закарпатських КПП "Тиса" та "Ужгород" до кінця 2021 року Reviewed by Новини on вересня 13, 2021 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.