Рішення про ліквідацію дитячих шкіл мистецтв на Ужгородщині оскаржили у суді

 

Прокуратура звернулася до Господарського суду Закарпатської області з позовною заявою через виявлені порушення законодавства при прийнятті Ужгородською районною радою рішень про ліквідацію дитячих шкіл мистецтв.

Рішення про ліквідацію дитячих шкіл мистецтв на Ужгородщині оскаржили у суді

Відповідні питання виносилися на пленарне засідання у грудні та набрали більшість голосів депутатів. Йшлося про скорочення базової мережі закладів культури місцевого рівня, а саме припинення діяльності Середнянської та Малодобронської дитячих шкіл мистецтв. Їх ліквідація не передбачала настання правонаступництва та надання здобувачам початкової мистецької освіти можливості продовжити навчання в іншому відповідному закладі. Відсутнє і необхідне погодження Міністерства культури та інформаційної політики України.

Ужгородською місцевою прокуратурою встановлено, що такі рішення суперечать як ряду законів, так і інтересам держави та населення новостворених Середнянської та Великодобронської об’єднаних територіальних громад. Це створює ризики для належного функціонування та впровадження державної освітньо-культурної політики, духовного та естетичного розвитку і виховання дитячого населення Ужгородського району, а також негативно впливають на реалізацію конституційних прав дітей на освіту.

Оскарження зазначених рішень в суді стало реалізацією наданих законом повноважень щодо захисту державних інтересів у порядку представництва, інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Рішення про ліквідацію дитячих шкіл мистецтв на Ужгородщині оскаржили у суді Рішення про ліквідацію дитячих шкіл мистецтв на Ужгородщині оскаржили у суді Reviewed by Новини on липня 28, 2021 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.