Ювілейна виставка живопису Аттіли Коприви "Квінтесенція"

 У картинній галереї Угорського дому ім. М.Мункачі урочисто відкрито персональну виставку живопису «Квінтесенція» відомого закарпатського художника і мистецтвознавця Аттіла Коприви, приурочену до ювілею митця.

На мистецьку подію завітало чимало гостей, які мали чудову нагоду оглянути творчі роботи талановитого художника та особисто поспілкуватися з ювіляром.

Про творчий доробок митця, представлений на виставці в Мукачеві, говорили відомий український художник-графік, президент Національної академії мистецтв України, ректор Національноі академії образотворчого мистецтва і архітектури Андрій Чебикін, митець-графік, народний художник України, лауреат обласної премії ім. Й. Бокшая та А. Ерделі, академік Національної академії мистецтв України Борис Кузьма та художник, директор  Закарпатського обласного художнього музею ім. Й.Бокшая Франциск Ерфан.

За вагомий особистий внесок у розвиток образотворчого мистецтва міста та краю, активну участь у культурно-мистецькому та громадському житті Мукачева Аттілу Коприву відзначили почесною грамотою Мукачівської міської ради, інформує Мукачівська міськрада.

Ювілейна виставка живопису Аттіли Коприви "Квінтесенція" Ювілейна виставка живопису Аттіли Коприви "Квінтесенція" Reviewed by Новини on липня 23, 2021 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.