На Закарпатті на кордоні затримали мікроавтобус з перебитим номером кузова

 

Під час перевірки мікроавтобуса «Mercedes» української реєстрації, який опівночі прибув у пункт пропуску «Тиса», у правоохоронців виникли сумніви щодо відповідності номерів агрегатів автомобіля зазначеним у реєстраційних документах. Про це, зокрема, свідчили відмінності у року випуску мікроавтобуса. Замість зазначеного у документах 2012 року випуску на ременях безпеки та вікнах автомобіля вказано 2017 рік. Тому транспортний засіб вирішили оглянути поглиблено. Як результат, правоохоронці дійсно виявили ознаки підробки ідентифікаційного номера. 

Відповідно до чинного законодавства, мікроавтобус передали співробітникам Нацполіції. У діях водія вбачають ознаки правопорушень, передбачених ст. 290 КК України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу» та ст.121-1 КУпАП «Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах», повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Чопського прикордонного загону.

На Закарпатті на кордоні затримали мікроавтобус з перебитим номером кузова На Закарпатті на кордоні затримали мікроавтобус з перебитим номером кузова Reviewed by новини on травня 25, 2021 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.